E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2015. augusztus 04.   
07:18   
Filmek | Sorozatok | Sportműsorok | Gyermekműsorok
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
m4
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
Galaxy
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Ajánló
 Sport 5 órától
05:00Torna, Szökkenő vándor
Sport2
05:00Kerékpár, Lengyel körverseny
2. szakasz
Eurosport 2
05:00Hír-M
SportM
05:00Magazin
m4
05:05Sportklub Híradó
SportKlub
05:15Amerikai Labdarúgó bajnokság
Chicago Fire - FC Dallas
Eurosport
05:15Mai helyzet
SportM
05:30KO TV, profibokszmagazin
Sport2
05:30Aranylövés Puzsérral
SportKlub
05:30Audi H2O-magazin
SportM
05:30Magazin
m4
06:00KO TV, profibokszmagazin
Sport1
06:00Harcművészmagazin
Jujitsu-gála
Sport2
06:00Fradi TV
SportKlub
06:00Snooker, Európa Torna
Lettország, döntő
Eurosport 2
06:00Rali, Ob-futam
Veszprém-rali
SportM
06:00Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3. forduló
Haladás - MTK (ism.)
m4
06:15Úszás, Világbajnokság
Oroszország, 10.nap
Eurosport
06:30Balatonátúszás 2015
Sport1
06:30Ökölvívás, Profi gála, Carson
Timothy Bradley - Jesse Vargas
Sport2
06:35Padlógáz
SportKlub
06:40Strandkézilabda magazin
DIGI Sport 2
06:45Harcművészmagazin
Harcművésztáborok
SportM
07:00HSMA erős ember páros ob
Sobri Kalandpark-kupa
Sport1
07:00Sportklub Híradó
SportKlub
07:00Superbike, Világbajnokság
1. futam
Eurosport 2
07:00Labdarúgás, Premier League
Liverpool - Crystal Palace, ism.
DIGI Sport 1
07:00Hír-M
SportM
07:10Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Olympique Marseille - Juventus, ism.
DIGI Sport 2
07:15Mai helyzet
SportM
07:25Autósport, 4ütem
SportKlub
07:30Superbike, Világbajnokság
2. futam
Eurosport 2
07:30Amerikai futball, HFL
döntő
SportM
08:00Fit HD
SportKlub
08:00Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország
Korona Kielce - Ruch Chorzow
Eurosport 2
08:00FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Úszás előfutamok
m4
08:15Úszás, Világbajnokság
Oroszország, 11.nap
Eurosport
08:30Sakkk! - Kállai Gáborral
SportM
08:50Labdarúgás, Premier League
Southampton - Aston Villa, ism.
DIGI Sport 1
09:00Labdarúgás, Community Shield
Chelsea - Arsenal
Sport1
09:00Meztelenül
SportKlub
09:00Kerékpár, Lengyel körverseny
2. szakasz
Eurosport 2
09:00Hír-M
SportM
09:00Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
09:05Football Headliners
SportKlub
09:10Autósport, IndyCar
Mid-Ohio Sports Car Course, ism.
DIGI Sport 2
09:15Mai helyzet
SportM
09:30Autósport, 4ütem
SportKlub
09:30Régi csibészek, Gulyás László műsora
SportM
10:00MMA, HFC-gála
Sport2
10:00Autósport, 4ütem
SportKlub
10:00Kerékpár, Nagy-Britannia
Eurosport 2
10:15Úszás, Világbajnokság
Oroszország, 10.nap
Eurosport
10:30Fradi TV
SportKlub
10:30Labdarúgás, OTP Bank Liga, 3. forduló
(ism.)
m4
10:40Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 1
10:50Labdarúgás, Premier League
Swansea - Manchester City, ism.
DIGI Sport 1
11:00Nitro Circus
SportKlub
11:00Labdarúgás, Bundesliga
Eurosport 2
11:00Hír-M
SportM
11:15Watts
Eurosport
11:15Mai helyzet
SportM
11:30Nitro Circus
SportKlub
11:30Labdarúgás, Bundesliga
Schalke 04 - Dortmund
Eurosport 2
11:30HSMA erős ember páros ob
Sobri Kalandpark-kupa
SportM
 Sport 12 órától
12:00Utánpótlás-magazin
Sport1
12:00Extrém sport, World of Freesports
SportKlub
12:05Magazin
m4
12:10Autósport, F3
Spielberg, 1. futam, ism.
DIGI Sport 2
12:15Kerékpár, Lengyel körverseny
2. szakasz
Eurosport
12:30Rali, Ob-futam
Veszprém-rali
Sport1
12:303 menet Havas Henrikkel
SportKlub
12:30Snooker, Európa Torna
Lettország, döntő
Eurosport 2
12:30Strandfoci, Fürdővárosok Kupája
SportM
12:30FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Női szuper toronyugrás 1-3 kör
m4
12:35Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 1
12:45Labdarúgás, Premier League
Manchester United - Arsenal, ism.
DIGI Sport 1
13:00Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 20m női sziklaugrás
Eurosport
13:00Ökölvívás, KO TV, Classics
Sport2
13:00Tenisz, ATP 250
Ausztria
SportKlub
13:00Hír-M
SportM
13:05Autósport, F3
Spielberg, 2. futam, ism.
DIGI Sport 2
13:15Harcművészmagazin
Harcművésztáborok
Sport1
13:15Mai helyzet
SportM
13:30Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország
Korona Kielce - Ruch Chorzow
Eurosport 2
13:30Audi H2O-magazin
SportM
13:35Lóverseny, Futam
Sport1
14:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Lechia Gdansk - Juventus
Sport2
14:00Footgolf Top-kupa
SportM
14:00Autósport, F3
Spielberg, 3. futam, ism.
DIGI Sport 2
14:15Tenisz, ATP-torna
Washington, 1. nap, 3. mérkőzés
Sport1
14:30Labdarúgás, Premier League
összefoglaló, ism.
DIGI Sport 1
14:45Kerékpár, Lengyel körverseny
2. szakasz
Eurosport 2
14:55Labdarúgás, skót Premier League
Hearts - St. Johnstone, ism.
DIGI Sport 2
15:00Úszás, Világbajnokság
Oroszország
Eurosport
15:15Hír-M
SportM
15:30Labdarúgás, Grund felsőfokon
6. rész
SportM
15:30Magazin
m4
15:45Kerékpár, Tour of Denmark
1. szakasz
Eurosport 2
16:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Newcastle - Mönchengladbach
Sport2
16:00Tenisz, ATP 250
Ausztria
SportKlub
16:00FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Úszás döntők
m4
16:15Ökölvívás, Profi gála, Makaó
Nonito Donaire - Anthony Settoul
Sport1
16:15Úszás, Világbajnokság
Oroszország, 11.nap
Eurosport
16:20Labdarúgás, belga bajnokság
Gent - Genk, ism.
DIGI Sport 1
16:45Kerékpár, Lengyel körverseny
2. szakasz
Eurosport 2
16:45Strandkézilabda magazin
DIGI Sport 2
17:00Hír-M
SportM
17:15Mai helyzet
SportM
17:15Profi boksz, Premier Boxing Champions Series
DIGI Sport 2
17:30Kerékpár, Lengyel körverseny
3. szakasz
Eurosport 2
17:30Labdarúgás, Goalissimo
SportM
 Sport 18 órától
18:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Schalke - Twente
Sport2
18:10Labdarúgás, Audi Kupa 2015
Real Madrid - Tottenham
DIGI Sport 1
18:30Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 20m női sziklaugrás
Eurosport
18:30Balatonátúszás 2015
SportM
18:50FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Magyarország - Olaszország (férfi vízilabda mérkőzés)
m4
19:00Kerékpár, Lengyel körverseny
3. szakasz
Eurosport
19:00Meztelenül
SportKlub
19:00Salakmotor, Nemzeti Liga
Svédország
Eurosport 2
19:00Hír-M
SportM
19:10Sportklub Híradó
SportKlub
19:15Mai helyzet
Sport1
19:15Mai helyzet
SportM
19:15A GP világa
Forma-1-es magazin
DIGI Sport 2
19:30Helló, angyalok!
SportKlub
19:45Footbrazil
brazil bajnokság, összefoglaló
DIGI Sport 2
20:00Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 20m női sziklaugrás
Eurosport
20:00Labdarúgás, Community Shield
Chelsea - Arsenal
Sport2
20:00Red Bull FOCUS: What drives the
SportKlub
20:15Labdarúgás, belga bajnokság
összefoglaló
DIGI Sport 2
20:25Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 1
20:30Vízilabda, Világbajnokság
Szerbia - USA (negyeddöntő)
Eurosport
20:30Meztelenül
SportKlub
20:30Autósport testközelből
SportM
20:30FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Szerbia - USA (férfi vízilabda mérkőzés)
m4
20:35The Fast Lane
SportKlub
20:40Labdarúgás, Audi Kupa 2015
Bayern München - AC Milan
DIGI Sport 1
20:45Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
20:50Sportos
sportműsor (2015)
PRO4
21:00Total car
SportKlub
21:00Kerékpár, Lengyel körverseny
3. szakasz
Eurosport 2
21:00Hír-M
SportM
21:00Profi boksz, Fight Night
Saint-Tropez
DIGI Sport 2
21:15Mai helyzet
SportM
21:30K1-gála
Milánó
Sport1
21:30Vízilabda, Világbajnokság
Magyarország - Olaszország (negyeddöntő)
Eurosport
21:30Inside line
SportKlub
21:30Munkaügyek - IrReality Show
20. rész
Magyar tévéfilmsorozat (2011)
Duna World
21:3030 for 30
Ole Miss szellemei
SportM
 Sport 22 órától
22:00Úszás, Világbajnokság
Oroszország, összefoglaló
Eurosport
22:00Tenisz, ATP-torna
Washington, 2. nap, 1. mérkőzés
Sport2
22:00Football Headliners
SportKlub
22:00Labdarúgás, Német Szuperkupa
Wolfsburg - FC Bayern Munich
Eurosport 2
22:00Tour de Hongrie
m4
22:30Meztelenül
SportKlub
22:35Helló, angyalok!
SportKlub
22:45Footbrazil
brazil bajnokság, összefoglaló, ism.
DIGI Sport 1
22:45Labdarúgás, Király-kupa
Szombathely
SportM
22:45Hármas sípszó
m4
23:00Motokrossz, Világbajnokság
Belgium
Eurosport
23:00Ausztrál Futball Liga
Eurosport 2
23:00Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
23:00Sport7fő
Hét téma és minden, ami hetedhét határon innen és túl történt
m4
23:05Sportklub Híradó
SportKlub
23:15Labdarúgás, belga bajnokság
összefoglaló, ism.
DIGI Sport 1
23:15Nagy Nyári Sportágválasztó
SportM
23:15Labdarúgás, Premier League
Manchester United - Arsenal, ism.
DIGI Sport 2
23:30Autóverseny, F3 EB
Eurosport
23:30Red Bull FOCUS: What drives the
SportKlub
23:30Hír-M
SportM
23:45A GP világa
Forma-1-es magazin, ism.
DIGI Sport 1
23:45Mai helyzet
SportM
00:00Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 27m férfi sziklaugrás
Eurosport
00:00Tenisz, ATP-torna
Washington, 2. nap, 2. mérkőzés
Sport2
00:00Total car
SportKlub
00:00Labdarúgás, Bundesliga
Eurosport 2
00:00Régi csibészek, Gulyás László műsora
SportM
00:00FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
(ism.)
m4
00:15Labdarúgás, brazil bajnokság
Sport Recife - Cruzeiro, ism.
DIGI Sport 1
00:3013. menet
a Sport TV bokszmagazinja
Sport1
00:30Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 20m női sziklaugrás
Eurosport
00:30Nitro Circus
SportKlub
00:30Labdarúgás, Bundesliga
Schalke 04 - Dortmund
Eurosport 2
00:30Lóverseny, Futam
SportM
01:00The Fast Lane
SportKlub
01:00Hír-M
SportM
01:00Labdarúgás, Premier League
összefoglaló, ism.
DIGI Sport 2
01:15Mai helyzet
SportM
01:30Úszás, Világbajnokság
Oroszország
Eurosport
01:30Helló, angyalok!
SportKlub
01:30Kerékpár, Lengyel körverseny
3. szakasz
Eurosport 2
01:30Strandkézilabda, Ek-döntő
SportM
01:45Sportos
sportműsor (2015)
TV2
02:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Lechia Gdansk - Juventus
Sport1
02:00Tenisz, ATP-torna
Washington, 2. nap, 3. mérkőzés
Sport2
02:00Football Headliners
SportKlub
02:00Kerékpár, Tour of Denmark
1. szakasz
Eurosport 2
02:00FINA Úszó- és Vízilabda Világbajnokság
Úszás döntők (ism.)
m4
02:30Watts
Eurosport
02:30Autósport, 4ütem
SportKlub
02:30Strandkézilabda, Eb
Lloret del Mar
SportM
03:00Autósport, 4ütem
SportKlub
03:00Labdarúgás, Bundesliga
Eurosport 2
03:00Hír-M
SportM
03:15Műugrás, Világbajnokság
Oroszország, 10m férfi döntő
Eurosport
03:15Mai helyzet
SportM
03:30Red Bull - Cliptomaniacs
SportKlub
03:30Labdarúgás, Bundesliga
Schalke 04 - Dortmund
Eurosport 2
03:3030 for 30
Ole Miss szellemei
SportM
04:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Newcastle - Mönchengladbach
Sport1
04:00Heti helyzet
A hét témái
Sport2
04:00Red Bull - Ultimate Rush
SportKlub
04:15Kerékpár, Lengyel körverseny
3. szakasz
Eurosport
04:30Extrém sport, World of Freesports
SportKlub
04:30Motokrossz, Világbajnokság
Spanyolország
Eurosport 2
04:30Magazin
m4
04:45Bringa Tv
SportM
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail