E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2015. március 27.   
20:06   
Filmek | Sorozatok | Sportműsorok | Gyermekműsorok
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
Galaxy
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Ajánló
 Sport 5 órától
05:00Hír-M
SportM
05:05Sportklub Híradó
SportKlub
05:15Mai helyzet
SportM
05:30Extrém sport, World of Freesports
SportKlub
05:30Diáksportmagazin
SportM
06:00NBA Inside Stuff
Sport1
06:00Fieszta
spanyol futballmagazin
Sport2
06:00Red Bull - All In
SportKlub
06:00Snooker, The Players Championship
Thaiföld, 3.nap
Eurosport 2
06:30Trash Talk
Amerikai sportmagazin
Sport1
06:353 menet Havas Henrikkel
SportKlub
06:55Reggeli Start
benne Sport 24
DIGI Sport 1
07:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Németország - Ausztrália
Sport2
07:00Hír-M
SportM
07:00Tenisz, ATP Masters
Miami, ism.
DIGI Sport 2
07:05Sportklub Híradó
SportKlub
07:10Sporthírek
DunaTV
07:15Mai helyzet
SportM
07:25Total car
SportKlub
07:30Diáksportmagazin
SportM
08:00Barca TV
La Liga: Barcelona - Real Madrid
SportKlub
08:00Sportverda
Magyaroszág első sportautó magazinja
SportM
08:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 4.szakasz
Eurosport
08:30Snooker, The Players Championship
Thaiföld, negyeddöntő
Eurosport 2
08:40Torna, Világkupa
Doha, ism.
DIGI Sport 1
09:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Franciaország - Brazília
Sport1
09:00Hír-M
SportM
09:15Mai helyzet
SportM
09:30Szepesivel...
SportM
10:00Tenisz, Mats Point
Eurosport
10:00MMA, Best of HFC 2014
Sport2
10:00Havazin
SportKlub
10:30Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, kűr
Eurosport
10:30Fradi TV
SportKlub
11:00Aranylövés Puzsérral
SportKlub
11:00Hír-M
SportM
11:00Reggeli Start
DIGI Sport 2
11:15Mai helyzet
SportM
11:30Fit HD
SportKlub
11:30Labdarúgás, Grund felsőfokon
6. rész
SportM
11:40Tenisz, Prémium WTA-torna
Miami, ism.
DIGI Sport 1
 Sport 12 órától
12:00Labdarúgás, Bajnokok Ligája-magazin
Sport1
12:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi rövidprogram
Eurosport
12:00Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 4.szakasz
Eurosport 2
12:30Zuhanyhíradó
hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin
Sport1
12:30Total car
SportKlub
12:45Tenisz, ATP Masters
Miami, ism.
DIGI Sport 2
13:00Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Franciaország - Brazília
Sport2
13:00Total car
SportKlub
13:00Hír-M
SportM
13:15Mai helyzet
SportM
13:303 menet Havas Henrikkel
SportKlub
13:30Snooker, The Players Championship
Thaiföld, negyeddöntő
Eurosport 2
13:35Lóverseny, Futam
SportM
14:00Jégkorong, KHL
összefoglaló
Sport1
14:00Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 4.szakasz
Eurosport
14:00Red Bull - Cliptomaniacs
SportKlub
14:05Vendégjátékos
Beszélgetések Csisztu Zsuzsával, ism.
DIGI Sport 1
14:15Fieszta+
Sport1
14:30Kosárlabda, NBA, alapszakasz
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Sport1
14:30Red Bull - Ultimate Rush
SportKlub
14:40Reggeli Start
DIGI Sport 1
14:50Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 2
15:00Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság
Jégtánc kűr - Férfi rövidprogram
DunaTV
15:00Cselgáncs, Grand Prix-verseny
Samsun, 1. nap
Sport2
15:00Total car
SportKlub
15:00Kerékpár, E3
Harelbeke
Eurosport 2
15:00Torna, Világkupa
Doha
DIGI Sport 2
15:15Hír-M
SportM
15:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
Eurosport
15:30Heti helyzet
A hét témái
SportM
15:403 menet Havas Henrikkel
SportKlub
16:05Vitorlázás, Barcelona World Race
földkerülő verseny, heti összefoglaló, ism.
DIGI Sport 1
16:10A. C. Milan Weekly
SportKlub
16:3013. menet
a Sport TV bokszmagazinja
Sport1
16:30Amiről nem beszéltünk
Vitray Tamás műsora
DIGI Sport 1
16:30Szepesivel...
SportM
16:40Autósport, Mobil 1 The Grid
SportKlub
17:00Snooker, The Players Championship
Thaiföld, negyeddöntő
Eurosport 2
17:00Hír-M
SportM
17:10Inside Grand Prix
Malaysia
SportKlub
17:15Kerékpár, E3
Harelbeke
Eurosport
17:15Mai helyzet
SportM
17:30Bikarodeó, Ford Tough Series
Kansas City
Sport2
17:30Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 1
17:30ESPN 30 for 30
Barbosa
SportM
17:40Total car
SportKlub
17:40Kézilabda, SEHA Liga
elődöntő
DIGI Sport 1
 Sport 18 órától
18:00Karate, ob a Motorola-kupáért
Sport1
18:00Tollaslabda, Magyar nk. ifjúsági bajnokság
SportM
18:00Tenisz, ATP Masters
Miami
DIGI Sport 2
18:10Aranylövés Puzsérral
SportKlub
18:15Ultra Trail, World Tour
Spanyolország
Eurosport 2
18:20Sporthírek
DunaTV
18:24Sporthírek
m1
18:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
Eurosport 2
18:40Jégkorong, EBEL
összefoglaló
SportKlub
18:45Snooker, The Players Championship
Thaiföld, negyeddöntő
Eurosport
19:00Hír-M
SportM
19:10Sportklub Híradó
SportKlub
19:15Amerikai Labdarúgó bajnokság
Eurosport 2
19:15Mai helyzet
SportM
19:20Motorsport, MotoGP
felvezető magazin, ism.
DIGI Sport 1
19:30Heti helyzet
A hét témái
Sport1
19:30Inside line
SportKlub
19:30Labdarúgás, Goalissimo
SportM
19:50Sport 24
A DIGI Sport hírműsora
DIGI Sport 1
20:00Total car
SportKlub
20:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi rövidprogram
Eurosport 2
20:00Kézilabda, SEHA Liga
elődöntő
DIGI Sport 1
20:25Sporthírek
m1
20:30Labdarúgás, Eb-selejtező
Spanyolország - Ukrajna
Sport1
20:30Labdarúgás, Eb-selejtező
Anglia - Litvánia
Sport2
20:30Red Bull - Cliptomaniacs
SportKlub
20:30Olimpián innen, a sport mindenkié
SportM
20:40Kosárlabda, férfi Euroliga
Real Madrid - Maccabi Electra
DIGI Sport 2
20:45Lovaglás, Horse Racing Time
Argentína
Eurosport
20:45Sportos
sportműsor (2015)
PRO4
21:00Küzdősport
Eurosport
21:00Horti angyalai
SportKlub
21:00Hír-M
SportM
21:15Mai helyzet
SportM
21:30Gillette World Sport
SportKlub
21:30MMA, Best of HFC 2014
SportM
 Sport 22 órától
22:00Inside Grand Prix
Malaysia
SportKlub
22:00Kerékpár, E3
Harelbeke
Eurosport 2
22:00Tenisz, Prémium WTA-torna
Miami
DIGI Sport 1
22:30Aranylövés Puzsérral
SportKlub
22:45Kosárlabda, NBA, alapszakasz
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Sport2
22:45Tenisz, ATP Masters
Miami
DIGI Sport 2
23:00Labdarúgás, Eb-selejtezők
összefoglaló
Sport1
23:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi rövidprogram
Eurosport
23:00Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
Eurosport 2
23:05Sportklub Híradó
SportKlub
23:15Forma-1
Maláj Nagydíj - Szabadedzés
DunaTV
23:30Red Bull - Cliptomaniacs
SportKlub
23:30Hír-M
SportM
23:45Mai helyzet
SportM
00:00Bikarodeó, Ford Tough Series
Kansas City
Sport1
00:00Horti angyalai
SportKlub
00:00Snooker, The Players Championship
Thaiföld, negyeddöntő
Eurosport 2
00:00Reggeli Start, válogatás
DIGI Sport 1
00:00Szepesivel...
SportM
00:25A Premier League világa
DIGI Sport 1
00:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
Eurosport
00:30Gillette World Sport
SportKlub
00:30Lóverseny, Futam
SportM
00:45Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Franciaország - Brazília
Sport2
01:00Jégkorong, NHL, alapszakasz
Minnesota Wild - Calgary Flames
Sport1
01:00Inside line
SportKlub
01:00Tenisz, Prémium WTA-torna
Miami
DIGI Sport 1
01:00Hír-M
SportM
01:15Mai helyzet
SportM
01:30Aranylövés Puzsérral
SportKlub
01:40Sportos
sportműsor (2015)
TV2
02:00Inside Grand Prix
Malaysia
SportKlub
02:00Kerékpár, E3
Harelbeke
Eurosport 2
02:30Gillette World Sport
SportKlub
02:30Utánpótlás-magazin
SportM
02:45Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Németország - Ausztrália
Sport2
03:00Barca TV
La Liga: Barcelona - Real Madrid
SportKlub
03:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi rövidprogram
Eurosport 2
03:00Hír-M
SportM
03:15Mai helyzet
SportM
03:30Erős emberek, IHGF Highland Games, skót köves vb
SportM
04:00Labdarúgás, Eb-selejtező
Anglia - Litvánia
Sport1
04:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
Eurosport 2
04:30Harcművészmagazin
Best of 2014
SportM
04:45Jégkorong, KHL
összefoglaló
Sport2
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail