E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2015. március 05.   
11:21   
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
Galaxy
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Eurosport heti műsor - 2013. április 20. (Szombat)
2015-03-05 (csütörtök) 
Eurosport
2015-03-06 (péntek) 
Eurosport
2015-03-07 (szombat) 
Eurosport
2015-03-08 (vasárnap) 
Eurosport
2015-03-09 (hétfő) 
Eurosport
2015-03-10 (kedd) 
Eurosport
2015-03-11 (szerda) 
Eurosport
 Eurosport reggel 5 órától
08:30LG FIA Túraautó Világbajnokság
szezon áttekintés
09:00Watts
09:30Biatlon, Világkupa
Norvégia, női váltó
10:30Biatlon, Világkupa
Norvégia, férfi váltó
11:30Labdarúgás, Algarve Kupa
Japán - Dánia
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Labdarúgás, Algarve Kupa
Japán - Dánia
09:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, vegyesváltó
10:30Alpesi sí, Világkupa
Németország, női lesiklás edzés
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Watts
08:45Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
09:45Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 128
10:45Alpesi sí, Világkupa
Németország, női lesiklás
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
09:00Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi 15km klasszikus
10:30Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi Szuperóriásműlesiklás
 Eurosport délután 12 órától
12:45Labdarúgás, Algarve Kupa
Németország - Svédország
14:00Északi sí, Világbajnokság
Svédország, best of
15:00Biatlon, Világkupa
Norvégia, női váltó
16:00Biatlon, Világkupa
Norvégia, férfi váltó
17:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, vegyesváltó
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi lesiklás edzés
13:00Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 130
14:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Németország - Kína
16:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Franciaország - Dánia
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi downhill
13:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
14:15Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi és női sprint
16:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női sprint
17:45Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Németország, női szuper G
13:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
14:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
15:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
16:45Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 3.nap
17:45Kerékpár, Párizs-Nizza
 Eurosport este 18 órától
18:45Északi sí, Világbajnokság
Svédország, best of
19:45Watts
20:00Küzdősport, Fight Club
 Eurosport este 18 órától
18:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
19:00Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 1.nap
20:00Timbersports Series, Világbajnokság
21:00Sportbennfentes
21:30Ökölvívás, Németország
D. Beljo (Bosznia-Hercegovina) - M. Kurzweil (Németország)
 Eurosport este 18 órától
19:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
20:45Lovaglás, Horse Racing Time
Qatar
21:00Küzdősport, World Grand Prix Series
 Eurosport este 18 órától
19:00LG FIA Túraautó Világbajnokság
Argentina, 1. forduló
20:00LG FIA Túraautó Világbajnokság
Argentina, 2. forduló
21:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, vegyesváltó
23:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Japán - Dánia
00:15Labdarúgás, Algarve Kupa
Németország - Svédország
 Eurosport éjjel 22 órától
23:30Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 1.nap
00:30Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 2.nap
00:00Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
01:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
01:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női sprint
 Eurosport éjjel 22 órától
22:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
22:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
23:30Gyorskorcsolya, Világbajnokság
Kanada, 2.nap
00:30Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail