E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2014. november 29.   
00:46   
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Eurosport heti műsor - 2013. április 20. (Szombat)
2014-11-28 (péntek) 
Eurosport
2014-11-29 (szombat) 
Eurosport
2014-11-30 (vasárnap) 
Eurosport
2014-12-01 (hétfő) 
Eurosport
2014-12-02 (kedd) 
Eurosport
2014-12-03 (szerda) 
Eurosport
2014-12-04 (csütörtök) 
Eurosport
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
10:00Ski Pass
10:15Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 142
11:15Szánkó, Világkupa
Ausztria, női 2.futam
11:45Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi és női sprint
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 142
09:45Sífutás, Világkupa
Finnország, női 10km klasszikus
10:45Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
11:45Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi 15km klasszikus
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
2.nap
10:00Lovaglás, FEI Világkupa
Spanyolország
11:00Vívás, Grand Prix Sorozat
Olaszország, tőr
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
3.nap
10:00Watts
11:00Eurogólok
11:45Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
09:30Snooker, Ronnie O Sullivan Show
10:00Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
11:00Watts
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
10:00Motorsport, GT Academy Masterclass
10:15Sportbennfentes
10:45Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
negyeddöntő
11:00Watts
 Eurosport délután 12 órától
13:30Szánkó, Világkupa
Ausztria, kettes 2.futam
14:15Északi összetett, Világkupa
Finnország, gundersen
15:15Ski Pass
15:30Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
17:45Alpesi sí, Világkupa
Amerikai Egyesült Államok, női óriásműlesiklás 1.futam
 Eurosport délután 12 órától
12:45Watts
13:00Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 142
13:45Északi összetett, Világkupa
Finnország
14:45Sífutás, Világkupa
Finnország, női 10km klasszikus
15:15Biatlon, Világkupa
Svédország, vegyesváltó
17:00Szánkó, Világkupa
Ausztria, férfi 2.futam
17:45Alpesi sí, Világkupa
Amerikai Egyesült Államok, női szlalom 1.futam
 Eurosport délután 12 órától
12:00Műkorcsolya, Grand Prix
Japán, összefoglaló
14:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
3.nap
17:00Snooker, Ronnie O Sullivan Show
17:30Eurogólok
 Eurosport délután 12 órától
13:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
3.nap
13:30Snooker, Ronnie O Sullivan Show
14:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
17:00Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
 Eurosport délután 12 órától
12:00Biatlon, Világkupa
Svédország, vegyesváltó
13:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
14:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
17:00Biatlon, Világkupa
Svédország, férfi egyéni
 Eurosport délután 12 órától
12:00Biatlon, Világkupa
Svédország, férfi egyéni
13:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
14:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
negyeddöntő
17:00Biatlon, Világkupa
Svédország, női egyéni
 Eurosport délután 12 órától
12:00Biatlon, Világkupa
Svédország, női egyéni
13:00Ski Pass
13:15Sífutás, Világkupa
Norvégia, férfi és női sprint
15:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
elődöntő
17:00Síugrás, Női Világbajnokság
Norvégia
17:45Síugrás, Világkupa
Norvégia, HS 138 selejtező
 Eurosport este 18 órától
19:00Alpesi sí, Világkupa
Kanada, férfi downhill
20:45Alpesi sí, Világkupa
Amerikai Egyesült Államok, női óriásműlesiklás 2.futam
 Eurosport este 18 órától
19:00Alpesi sí, Világkupa
Kanada, férfi szuperóriásműlesiklás
20:30Autóverseny, World Endurance bajnokság
Brazília
 Eurosport este 18 órától
18:15Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
19:45Watts
20:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
3.nap
 Eurosport este 18 órától
18:00Biatlon, Világkupa
Svédország, vegyesváltó
19:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
20:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
 Eurosport este 18 órától
19:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
20:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
 Eurosport este 18 órától
19:00Ski Pass
19:15Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
negyeddöntő
20:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
negyeddöntő
 Eurosport este 18 órától
18:45Alpesi sí, Világkupa
Amerikai Egyesült Államok, férfi lesiklás
20:15Alpesi sí, Világkupa
Kanada, női lesiklás
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
1.nap
00:00Lovaglás, Horse Racing Time
00:15Curling, Európa-bajnokság
Svájc, férfi döntő
01:15Curling, Európa-bajnokság
Svájc, női döntő
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
2.nap
00:00Alpesi sí, Világkupa
Amerikai Egyesült Államok, női szlalom 2.futam
00:30Biatlon, Világkupa
Svédország, vegyesváltó
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Lovaglás, Horse Racing Time
23:15Biatlon, Világkupa
Svédország, vegyesváltó
00:15Eurogólok
01:00Sportbennfentes
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Motorsport, GT Academy Masterclass
23:15Autóverseny, World Endurance bajnokság
Brazília
23:45Síugrás, Világkupa
Finnország, férfi egyéni
00:45Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
4.nap
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Szerdai Válogatás
23:05Lovaglás, FEI Nemzetek Kupája
Spanyolország
23:20Lovaglás, Riders Club
23:25Golf Klub
23:30Havi válogatás
23:35Vitorlázás, Yacht Klub
23:40Szerdai Válogatás
23:45Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
8 közé jutásért
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Biatlon, Világkupa
Svédország, női egyéni
00:00Snooker, Egyesült Királyság Bajnoksága
negyeddöntő
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Lovaglás, European Masters
Franciaország
23:30Motorsport, GT Academy Masterclass
23:45Erős emberek versenye, Bajnokok Ligája
00:45Sífutás, Világkupa
Norvégia, férfi és női sprint
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail