E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2015. március 28.   
16:59   
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
Galaxy
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Eurosport heti műsor - 2013. április 20. (Szombat)
2015-03-28 (szombat) 
Eurosport
2015-03-29 (vasárnap) 
Eurosport
2015-03-30 (hétfő) 
Eurosport
2015-03-31 (kedd) 
Eurosport
2015-04-01 (szerda) 
Eurosport
2015-04-02 (csütörtök) 
Eurosport
2015-04-03 (péntek) 
Eurosport
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
09:30Kerékpár, E3
Harelbeke
11:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, női kűr
 Eurosport reggel 5 órától
08:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, gála
11:00Kerékpár, E3
Harelbeke
11:45Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 6.szakasz
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
2.nap
08:45Snooker, Kínai nyílt bajnokság
1.nap
11:30Sífutás, Worldloppet
Norvégia
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
2.nap
11:30Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, gála
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
3.nap
11:30Salakmotor, Eurosport Best pairs
Lengyelország
 Eurosport délután 12 órától
12:30Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi szabadprogram
15:00Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 5.szakasz
15:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 6.szakasz
17:15Snooker, The Players Championship
Thaiföld, döntő
 Eurosport délután 12 órától
12:45Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 7.szakasz
14:30Kerékpár, E3
Harelbeke
15:30Kerékpár, Nemzetközi kritériumverseny
Franciaország, 2.nap
17:00Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, gála
 Eurosport délután 12 órától
12:30Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, gála
13:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
1.nap
16:30Kerékpár, Nemzetközi kritériumverseny
Franciaország, 2.nap
17:15Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 7.szakasz
 Eurosport délután 12 órától
12:30Tenisz, Mats Point
13:00Kerékpár, Nemzetközi kritériumverseny
Franciaország, 2.nap
13:45Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 7.szakasz
14:45Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny
Belgium
17:00Snooker, Kínai nyílt bajnokság
2.nap
 Eurosport délután 12 órától
12:30Labdarúgás, barátságos mérkőzés
Németország - Csehország U-20
13:45Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny
Belgium
14:45Kerékpár, De Panne-i háromnapos verseny
Belgium
17:00Labdarúgás, barátságos mérkőzés
Németország - Csehország U-20
 Eurosport este 18 órától
19:00Salakmotor, Eurosport Best pairs
Németország
 Eurosport este 18 órától
19:30Lovaglás, Horse Racing Time
Argentína
19:45Lovaglás, Díjugratás
Amerikai Egyesült Államok
21:00Snooker, The Players Championship
Thaiföld, döntő
 Eurosport este 18 órától
18:15Tenisz, Mats Point
18:45Watts
19:15Salakmotor, Eurosport Best pairs
Lengyelország
20:45Watts
21:00Pankráció, World Wrestling Entertainment
21:30Pankráció, Vintage Collection
 Eurosport este 18 órától
18:15Labdarúgás, barátságos mérkőzés
Németország - Csehország U-20
20:30Ökölvívás
A. Mathis (Franciaország) - O. Castillo (Dominikai Köztársaság)
 Eurosport este 18 órától
18:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
3.nap
20:00Szerdai Válogatás
20:05Lucia´s agenda
20:10Lovaglás, Téli Fesztivál
Amerikai Egyesült Államok
21:10Lovaglás, Riders Club
21:15Golf, U.S. P.G.A. Tour-Valero Texas Open
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
1. nap
22:15Snooker, The Players Championship
Thaiföld, döntő
23:15Műkorcsolya, Világbajnokság
Kína, férfi szabadprogram
00:30Kerékpár, Katalán Körverseny
Spanyolország, 6.szakasz
01:30Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
1. nap
01:45Watts
 Eurosport éjjel 22 órától
22:00Kerékpár, Nemzetközi kritériumverseny
Franciaország, 2.nap
22:45Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
2. nap
23:00Amerikai Labdarúgó bajnokság
Chicago Fire - Philadelphia Union
01:00Amerikai Labdarúgó bajnokság
Real Salt Lake - Toronto FC
 Eurosport éjjel 22 órától
22:30Tenisz
23:00Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
3.nap
23:15Vívás, Grand Prix Sorozat
Szöul
00:15Lovaglás, Díjugratás
Amerikai Egyesült Államok
01:15Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
3.nap
 Eurosport éjjel 22 órától
22:30Sportbennfentes
23:00Motokrossz, Világbajnokság
Argentína
23:30Salakmotor, Eurosport Best pairs
Lengyelország
00:15Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
4.nap
00:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
2.nap
01:15Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
4.nap
 Eurosport éjjel 22 órától
22:15Golf, Európai Tour Hassan II Trophy
Marokkó
22:45Golf, Női Európa Torna Lalla Meryem Kupa
Marokkó
23:00Golf Klub
23:05Vitorlázás, Yacht Klub
23:10Szerdai Válogatás
23:15Sport Destination
00:15Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
5.nap
00:30Snooker, Kínai nyílt bajnokság
3.nap
01:15Rali Kalandtúra, Abu Dhabi Challenge
5.nap
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail