E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2015. március 06.   
04:56   
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
AMC
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
Galaxy
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Sláger TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
Eurosport heti műsor - 2013. április 19. (Péntek)
2015-03-05 (csütörtök) 
Eurosport
2015-03-06 (péntek) 
Eurosport
2015-03-07 (szombat) 
Eurosport
2015-03-08 (vasárnap) 
Eurosport
2015-03-09 (hétfő) 
Eurosport
2015-03-10 (kedd) 
Eurosport
2015-03-11 (szerda) 
Eurosport
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Labdarúgás, Algarve Kupa
Japán - Dánia
09:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, vegyesváltó
10:30Alpesi sí, Világkupa
Németország, női lesiklás edzés
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Watts
08:45Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
09:45Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 128
10:45Alpesi sí, Világkupa
Németország, női lesiklás
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
09:00Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi 15km klasszikus
10:30Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi Szuperóriásműlesiklás
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
09:15Gyorskorcsolya, Világbajnokság
Kanada, 2.nap
10:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
11:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
11:45Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Kerékpár, Párizs-Nizza
1. szakasz
09:15Kerékpár, LeMond of Cycling
09:30Labdarúgás, Algarve Kupa
Brazília - Németország
10:30Lovaglás, Horse Racing Time
Qatar
10:45Síugrás, Világkupa
Finnország, selejtező
11:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Kerékpár, Párizs-Nizza
2. szakasz
09:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
10:15Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 127
11:15Ski Pass
11:30Tenisz, Mats Point
 Eurosport reggel 5 órától
08:30Kerékpár, Párizs-Nizza
3. szakasz
09:30Sífutás, Világkupa
Norvégia, férfi és női sprint
10:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női egyéni
10:45Síugrás, Világkupa
Norvégia, HS 138 selejtező
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi lesiklás edzés
13:00Északi összetett, Világkupa
Finnország, HS 130
14:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Németország - Kína
16:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Franciaország - Dánia
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Norvégia, férfi downhill
13:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
14:15Sífutás, Világkupa
Finnország, férfi és női sprint
16:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női sprint
17:45Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
 Eurosport délután 12 órától
12:00Alpesi sí, Világkupa
Németország, női szuper G
13:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
14:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
15:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
16:45Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 3.nap
17:45Kerékpár, Párizs-Nizza
 Eurosport délután 12 órától
13:00Kerékpár, Párizs-Nizza
14:00Kerékpár, Párizs-Nizza
1. szakasz
16:00Kerékpár, LeMond of Cycling
16:15Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
16:45Síugrás, Világkupa
Finnország, selejtező
 Eurosport délután 12 órától
12:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
13:00Kerékpár, Párizs-Nizza
1. szakasz
14:00Kerékpár, Párizs-Nizza
2. szakasz
16:00Ski Pass
16:15Síugrás, Világkupa
Finnország, selejtező
17:15Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 127
 Eurosport délután 12 órától
12:00Labdarúgás, Algarve Kupa
Brazília - Németország
13:00Labdarúgás, Algarve Kupa
15:15Sífutás, Világkupa
Norvégia, férfi és női sprint
17:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női egyéni
 Eurosport délután 12 órától
12:00Ski Pass
12:15Sífutás, Világkupa
Norvégia, férfi és női sprint
13:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női egyéni
13:45Északi összetett, Világkupa
Norvégia, HS 138
14:45Kerékpár, Tirreno Adriatico
Olaszország, 2. szakasz
16:15Északi összetett, Világkupa
Norvégia, gundersen
17:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi egyéni
 Eurosport este 18 órától
18:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
19:00Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 1.nap
20:00Timbersports Series, Világbajnokság
21:00Sportbennfentes
21:30Ökölvívás, Németország
D. Beljo (Bosznia-Hercegovina) - M. Kurzweil (Németország)
 Eurosport este 18 órától
19:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
20:45Lovaglás, Horse Racing Time
Qatar
21:00Küzdősport, World Grand Prix Series
 Eurosport este 18 órától
19:00LG FIA Túraautó Világbajnokság
Argentina, 1. forduló
20:00LG FIA Túraautó Világbajnokság
Argentina, 2. forduló
21:00Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
 Eurosport este 18 órától
18:00Eurogólok
18:30Labdarúgás, Algarve Kupa
Brazília - Németország
20:30Watts
21:00Pankráció, World Wrestling Entertainment
21:30Pankráció, Vintage Collection
 Eurosport este 18 órától
19:15Tenisz, Mats Point
19:45Ökölvívás, WBC Amerikai címmérkőzés
O. Solis (Kuba) - T. Thompson (Amerikai Egyesült Államok)
21:45Sportbennfentes
 Eurosport este 18 órától
19:00Kerékpár, Tirreno Adriatico
Olaszország, 1. szakasz
19:45Kerékpár, Párizs-Nizza
3. szakasz
20:45Kerékpár, LeMond of Cycling
21:00Szerdai Válogatás
21:05Lovaglás, Riders Club
21:10Lucia S Selection
21:20Golf, U.S. P.G.A. Tour-Honda Classic
 Eurosport este 18 órától
19:00Síugrás, Világkupa
Norvégia, HS 138
20:45Kerékpár, Párizs-Nizza
4. szakasz
21:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi egyéni
 Eurosport éjjel 22 órától
23:30Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 1.nap
00:30Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130 selejtező
 Eurosport éjjel 22 órától
23:00Atlétika, Fedettpályás EB
Cseh Köztársaság, 2.nap
00:00Síugrás, Világkupa
Finnország, csapat HS 130
01:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi sprint
01:30Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női sprint
 Eurosport éjjel 22 órától
22:15Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi üldözéses verseny
22:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női üldözéses verseny
23:30Gyorskorcsolya, Világbajnokság
Kanada, 2.nap
00:30Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 130
 Eurosport éjjel 22 órától
22:30Síugrás, Világkupa
Finnország, selejtező
23:30Lovaglás, Horse Racing Time
Qatar
23:45Labdarúgás, Algarve Kupa
Brazília - Németország
01:00Eurogólok
 Eurosport éjjel 22 órától
22:15Síugrás, Világkupa
Finnország, HS 127
23:15Ski Pass
23:30Motokrossz, Világbajnokság
Thaiföld
00:00Motorsport, Teszt Vezetés
01:00Kerékpár, Párizs-Nizza
2. szakasz
 Eurosport éjjel 22 órától
22:20Golf, Világbajnokság, Cadillac Championship
23:20Golf, Európai Tour, Afrika Open
23:50Golf Klub
23:55Vitorlázás, Yacht Klub
00:00Szerdai Válogatás
00:20LG FIA Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin
00:45Biatlon, Világbajnokság
Finnország, női egyéni
 Eurosport éjjel 22 órától
22:45Síugrás, Világkupa
Norvégia, HS 138
23:30Tenisz, Mats Point
00:00Biatlon, Világbajnokság
Finnország, férfi egyéni
01:00LG FIA Túraautó Világbajnokság
WTCC Magazin
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail