E-mail: Jelszó:
Hírek | Ajánló | TV Műsor | Regisztráció | Moziműsor | Filmpremier | Nyereményjáték 2014. augusztus 30.   
22:13   
Kereskedelmi csatornák:
RTL Klub
STORY4
TV2
VIASAT3
Közszolgálati csatornák:
Duna World
DunaTV
m1
m2
m3
Film csatornák:
DIGI Film
Film Mánia
film+
Film+2
FilmBox
FilmBox Plus
MGM
Paramount Channel
TCM
Sport csatornák:
DIGI Sport 1
DIGI Sport 2
Eurosport
Eurosport 2
Sport1
Sport2
SportKlub
SportM
Szórakoztató csatornák:
Comedy Central
Cool
FEM3
FOX
PRO4
RTL +
RTL2
STORY5
SuperTV2
VIASAT6
Sorozat csatornák:
AXN
AXN Black
AXN White
Film Café
Sorozat+
Universal Channel
Prémium csatornák:
Cinemax
Cinemax 2
Filmbox Extra
Filmbox Family
HBO
HBO Comedy
HBO2
Életmód csatornák:
DIGI Life
Fishing and Hunting
LifeNetwork
Megamax
OzoneNetwork
Spektrum Home
TLC
TV Paprika
Dokumentum csatornák:
Animal Planet
DIGI Animal World
DIGI World
Discovery Channel
Discovery Science
Discovery World
ID Investigation Discovery
Spektrum
Dokumentum II. csatornák:
DoQ
Nat Geo Wild
National Geographic
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Animáció csatornák:
Cartoon Network
Disney
JimJam
Minimax
Nickelodeon
Zene csatornák:
MTV
Muzsika TV
Nóta TV
VIVA
HD csatornák:
Filmbox HD
Nat Geo Wild HD
National Geographic HD
Egyéb csatornák:
BBC Entertainment
C8
CBS Reality
Extreme Sports
Hír csatornák:
Külföldi csatornák:
DunaTV heti műsor - 2010. október 25. (Hétfő)
2014-08-30 (szombat) 
DunaTV
2014-08-31 (vasárnap) 
DunaTV
2014-09-01 (hétfő) 
DunaTV
2014-09-02 (kedd) 
DunaTV
2014-09-03 (szerda) 
DunaTV
2014-09-04 (csütörtök) 
DunaTV
2014-09-05 (péntek) 
DunaTV
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Élő népzene
Berka Együttes
05:50Szép, szőke szerelmünk, a Tisza
2. rész
Vízreszállás
06:45Kapásjelző
07:15Gazdakör
6. rész
07:40Élő egyház
08:10Isten kezében
1Úton
08:40Akadálytalanul
09:05Novum
09:35Határtalanul magyar
Történetek a havasról - Pálpataka
10:00Székely kapu
10:30Hagyaték
Szent Flórián lovagjai - A tűzoltók/I.
11:00Sírjaik hol domborulnak
11:30Zöld Jelzés
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Élő népzene
Demarcsek György és táncos családja
05:55Új nemzedék
06:25Gazdakör
06:50Világ-Nézet
07:20Isten kezében
Sillye Jenő, az Isten dalnoka
07:50Pannon expressz
/ism./
08:15Mesélő cégtáblák
Kisázsia kerámia manufaktúrái
08:45Rome Reports - Vatikáni híradó
09:10Napok, évek, századok
Tőkéczki László műsora
10:00Magyar klasszikusok új köntösben
Katona József
10:30Kultikon +
11:00Élő világegyház
11:30Beavatás
A Világosságnak nincs árnyéka
11:45Beavatás
Boldog Báthory László
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Gazdakör
05:40Híradó
06:00Kárpát expressz
06:30Híradó
06:35Székely kapu
/ism./
07:00P´amende - Roma kultúra
07:30Híradó
07:35Élő egyház
/ism./
08:00Isten kezében
/ism./
08:30Híradó
08:35Térkép
/ism./
09:05Könyvajánló
Anatolij Bukerev-G. Weston Dewalt: Hegyi őrület
09:25Váratlan utazás
84. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)
10:10Hagyaték
Szent Flórián lovagjai - A tűzoltók/I.
10:40Hazajáró
Csalhó-hegység - A Keleti Kárpátok sziklatornya
11:10Az élet sava-borsa
1. rész
Lengyel tévéfilmsorozat (2010)/ism./
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Gazdakör
05:40Híradó
06:00Kárpát expressz
06:30Híradó
06:35Roma magazin
07:00Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
07:30Híradó
07:35Novum
/ism./
08:00Zöld Jelzés
/ism./
08:30Híradó
08:35Térkép
/ism./
09:05Könyvajánló
Benedek Szabolcs: Focialista forradalom
09:20Váratlan utazás
85. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)
10:10Szelek szárnyán
3. évad 8. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)/ism./
11:00Linda - A pokoli játszma
Magyar tévéfilmsorozat (2001)/ism./
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Gazdakör
05:40Híradó
06:00Kárpát expressz
06:30Híradó
06:35Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
07:00Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
07:30Híradó
07:35Határtalanul magyar
Történetek a havasról – Pálpataka
08:00Pannon expressz
/ism./
08:30Híradó
08:35Térkép
/ism./
09:05Könyvajánló
Ágota Kristóf: Trilógia
09:10Duna anzix
Orsova és Calafat között
09:35Váratlan utazás
86. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)
10:25Szelek szárnyán
3. évad 9. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)/ism./
11:10Rózsák harca
10. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2012) /ism./
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Gazdakör
05:40Híradó
06:00Kárpát expressz
06:30Híradó
06:35Horvát krónika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
07:00Ecranul Nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
07:30Híradó
07:35Kultikon +
/ism./
08:00Akadálytalanul
/ism./
08:30Híradó
08:35Térkép
/ism./
09:05Könyvajánló
Végh Attila: A ragyogás ideje
09:20Váratlan utazás
87. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)
10:10Szelek szárnyán
36. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)/ism./
11:00Öregberény
4. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1993)/ism./
11:30Öregberény
5. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1993)/ism./
 DunaTV reggel 5 órától
05:25Gazdakör
05:40Híradó
06:00Kárpát expressz
06:30Híradó
06:35Rondo
07:30Híradó
07:35Rome Reports - Vatikáni híradó
08:00Csellengők
/ism./
08:30Híradó
08:35Térkép
/ism./
09:05Könyvajánló
Csapó Katalin: Az ínyenc polgár asztalánál
09:25Váratlan utazás
88. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)
10:15Szelek szárnyán
37. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)/ism./
11:00Angyalbőrben
12. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1990)/ism./
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:05Nótacsokor
12:35Nálatok, laknak állatok?
5. rész
Német tévéfilmsorozat (2011)
13:05Nálatok, laknak állatok?
6. rész
Német tévéfilmsorozat (2011)
13:40Az óra körbejár
Amerikai játékfilm (1946)
15:15Önök kérték
/ism./
16:15Az aranyember
Magyar játékfilm (1936)
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:05A világörökség kincsei
Észak-Moldva kolostorai - A hit képvilága - Románia
12:20Ízőrzők
Bálványos
13:00Ártatlan gyilkosok
Magyar játékfilm (ff.) (1973)
14:25Hazajáró
Csalhó-hegység - A Keleti Kárpátok sziklatornya
15:00Kézilabda Szuperkupa
Győri Audi ETO - FTC Rail Cargo Hungaria
16:45Csellengők
17:15Kézilabda Szuperkupa
MKB MVM Veszprém-Pick Szeged
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:15Időjárás-jelentés
12:25Kívánságkosár
14:20Vers
Tóth Krisztina: Küld egy mosolyt I-III
14:30Kávéház
11. rész
Magyar tévéfilmsorozat (2001)
14:55Büszkeségeink a Hungarikumok
1. rész
15:25Erdélyi kalandozások - Széki lakodalom
Magyar dokumentumfilm
16:00A klímaváltozás kihívásai
8. rész
A téglák hangja
16:30Térkép
17:05Váratlan utazás
84. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)/ism./
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:15Időjárás-jelentés
12:25Kívánságkosár
14:20Vers
Gömöri György: Újmódi nomádok
14:25Kávéház
12. rész
Magyar tévéfilmsorozat (2001)
14:55Voyager - A múlt titkai és legendái
Homérosz a Baltikumban
15:25Kevés pénzzel Európában
Athén
15:55Múzeumtúra - francia módra
A Luxemburg kert
16:30Térkép
17:05Váratlan utazás
85. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)/ism./
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:15Időjárás-jelentés
12:25Kívánságkosár
14:20Vers
Orbán Ottó: A magyar népdalhoz
14:35Kávéház
13. rész
Magyar tévéfilmsorozat (2001)
15:05A templomépítő
Magyar dokumentumfilm
15:35Táncvarázs
Savaria Nemzetközi Táncverseny
16:30Térkép
17:05Váratlan utazás
86. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)/ism./
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:20Időjárás-jelentés
12:25Kívánságkosár
14:20Vers
Nemes Nagy Ágnes: Ekhnáton jegyzeteiből
14:30Az öreg bánya titka
1. rész
Magyar tévéfilmsorozat (ff.) (1973)
15:00Magyar történelmi arcképcsarnok
Munkácsy Mihály
15:35Szép, szőke szerelmünk, a Tisza
3. rész
Szabályozatlanul
16:30Térkép
17:05Váratlan utazás
87. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1996)/ism./
 DunaTV délután 12 órától
12:00Déli harangszó
12:01Híradó
12:20Időjárás-jelentés
12:25Kívánságkosár
14:25Az öreg bánya titka
2. rész
Magyar tévéfilmsorozat (ff.) (1973)
14:55Mediterraneo
7. rész
Francia dokumentumfilm-sorozat
15:30NB2-es labdarúgó-mérkőzés
Mezőkövesd Zsóry FC - Békéscsaba 1912 Előre
17:30Térkép
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:30Időjárás-jelentés
18:35Bűvölet
10. évad 112. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:05Bűvölet
10. évad 113. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:30Hogy volt?!
Az 1990-es év tévéműsoraiból
20:30Az élet sava-borsa
1. rész
Lengyel tévéfilmsorozat (2010)
21:15Bonnie és Clyde
Amerikai játékfilm (1967)
 DunaTV este 18 órától
19:30Dunasport
19:35Időjárás-jelentés
19:45Önök kérték
20:40A sziget
9. rész
Görög tévéfilmsorozat (2010)
21:35Marnie
Amerikai játékfilm (1964)
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:35Időjárás-jelentés
18:36Közbeszéd
19:05Bűvölet
10. évad 114. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:35Linda - A pokoli játszma
Magyar tévéfilmsorozat (2001)
20:35Szelek szárnyán
34. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)
21:20Hírek
21:25Dunasport
Sportösszefoglaló
21:35Kolompok nyelvén
1. rész
Gyékénykoporsó
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:30Időjárás-jelentés
18:35Közbeszéd
19:05Bűvölet
10. évad 115. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:35Rózsák harca
10. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2012)
20:20Szelek szárnyán
35. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)
21:10Hírek
21:15Dunasport
21:25Apró gyilkosságok a családban
4. rész
Francia tévéfilmsorozat
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:30Időjárás-jelentés
18:35Közbeszéd
19:05Bűvölet
10. évad 116. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:35Öregberény
4. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
20:00Öregberény
5. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
20:35Szelek szárnyán
36. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)
21:20Hírek
21:30Dunasport
21:35Privát kopó
2. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1993)
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:30Időjárás-jelentés
18:35Közbeszéd
19:05Bűvölet
10. évad 117. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:35Angyalbőrben
12. rész
Magyar tévéfilmsorozat (1990)
20:30Szelek szárnyán
37. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)
21:20Hírek
21:25Dunasport
21:35Bástyasétány hetvennégy
Magyar játékfilm (1974)
 DunaTV este 18 órától
18:00Híradó
18:25Dunasport
18:30Időjárás-jelentés
18:35Közbeszéd
19:05Bűvölet
10. évad 118. rész
Olasz tévéfilmsorozat (2008)
19:30Rocca parancsnok
3. rész
Olasz tévéfilmsorozat (1998)
20:25Szelek szárnyán
38. rész
Kanadai tévéfilmsorozat (1999)
21:15Hírek
21:20Dunasport
21:30Columbo - Kézirat vagy halál
Amerikai tévéfilmsorozat (1973)
 DunaTV éjjel 22 órától
23:05Kultikon +
23:35Dunasport
23:50MüpArt
Barbara Dennerlein
00:00Híradó
01:35Világ-Nézet
/ism./
02:05Himnusz
02:05Vers
Grecsó Krisztián: Fedeles óramű
02:10Akadálytalanul
/ism./
02:40Sírjaik hol domborulnak
/ism./
03:05Határtalanul magyar
Történetek a havasról – Pálpataka
03:35Székely kapu
/ism./
04:05Hagyaték
/ism./
04:30Táncvarázs
Formációs Tánc Gála, Budapest
 DunaTV éjjel 22 órától
23:40Dunasport
23:55Heti Hírmondó
Közéleti magazin
00:25Napok, évek, századok
Tőkéczki László műsora
01:20Lamantin Jazz Fesztivál
A Lamantin Jazz tábor 1.
01:45Vers
Vers
01:50Himnusz
01:51Magyar elsők
Az első magyar léghajó
02:10Gazdakör
02:35Csellengők
/ism./
03:05Pannon expressz
/ism./
03:30Zöld Jelzés
/ism./
04:00Magyar klasszikusok új köntösben
/ism./
04:30Táncvarázs
Formációs Táncok Magyar Bajnoksága. Miskolc
 DunaTV éjjel 22 órától
22:30Belépési nyilatkozat
1. rész
Magyar dokumentumfilm-sorozat
23:25Könyvajánló
Anatolij Bukerev-G. Weston Dewalt: Hegyi őrület
23:30Bogányi Gergely zongorázik
00:25Mesélő cégtáblák
A Zsolnay
00:50Himnusz
00:55Hírek
01:00Hazajáró
Rozsály
01:25Szerelmes földrajz
Ádám Veronika
02:05Pannon expressz
Sárospatak
02:30Hagyaték
˝Együtt harcol, s issza borát...˝
03:00Határtalanul magyar
In memoriam Kaszás Attila
03:30Kívánságkosár
/ism./
 DunaTV éjjel 22 órától
22:55Könyvajánló
Benedek Szabolcs: Focialista forradalom
23:05Én, Don Giovanni
Olasz-spanyol játékfilm (2009)
01:05Vers
Orbán Ottó: A magyar népdalhoz
01:10Himnusz
01:15Hírek
01:20Szerelmes földrajz
Szervátiusz Tibor születésnapjára
02:05Pannon expressz
Zala
02:30Hagyaték
Szent László - A magyar seregek örök ura
03:00Határtalanul magyar
˝Krisztus feltámadott!˝ - Húsvét az óvodában
03:30Kívánságkosár
/ism./
 DunaTV éjjel 22 órától
22:35Könyvajánló
Ágota Kristóf: Trilógia
22:45Flow - Áramlat
Magyar dokumentumfilm
23:40Beavatás
Czakó Gábor televíziós esszéje
23:55Ahogy az Isten elrendeli... - Olga filmje
Dokumentumfilm (ff.)
01:05Vers
Nemes Nagy Ágnes: Ekhnáton jegyzeteiből
01:10Himnusz
01:15Hírek
01:20Szerelmes földrajz
Istentől kapott tánc - Markó Iván
02:00Pannon expressz
Herend, Bakony lejtőin
02:30Hagyaték
Fehérlófia - A teljesség meséje
02:55Határtalanul magyar
Vászonra fotózva - Feszty körkép
03:30Kívánságkosár
 DunaTV éjjel 22 órától
22:50Könyvajánló
Végh Attila: A ragyogás ideje
23:00MüpArt classic
Vásáry Tamás 80. születésnapja tiszteletére
00:50Himnusz
00:55Hírek
01:00Hazajáró
Kelet-Szlavónia
01:30Szerelmes földrajz
Vizi E. Szilveszter köszöntése
02:05Pannon expressz
Keszthely
02:30Hagyaték
Rovásírás - Újraéledő jelek
03:00Határtalanul magyar
A gömöri nemzetfaragó
03:30Kívánságkosár
 DunaTV éjjel 22 órától
22:40Könyvajánló
Csapó Katalin: Az ínyenc polgár asztalánál
22:50Legjobb szándék
Román-magyar játékfilm (2011)
00:35Plastic Septet
01:00Vers
Szervác József: Szanaszét
01:05Himnusz
01:10Hírek
01:15Szerelmes földrajz
Felvidéki ˝szép csavargások˝ Szarka Tamással
02:00Pannon expressz
Tihany
02:30Hagyaték
Trianon - Feltámadásra várva
03:00Határtalanul magyar
A nyelvhatár őrzői
03:30Kívánságkosár
One Média hírügynökség Foglalj helyet nálunk! PopHáló Sportos.tv TVMagazin.hu - Facebook
impresszum - jogi tudnivalók - médiaajánlat - e-mail